NATURA I NAUKA

ToPlanta

Kochamy to co robimy

Jesteśmy certyfikowanym podmiotem uprawnionym do kontraktacji konopi włóknistych (Sativa L).

 

Uprawa konopi

Zapewniamy kompleksową obsługę podczas dokonywania wszelkich formalności niezbędnych do rozpoczęcia uprawy konopi.
 
O NAS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy innowacyjną firmą z Wielkopolski, zajmującą się między innymi produkcją suplementów z własnych ekologicznych upraw, ekstrakcją ziół – głównie konopi, konstrukcją sprzętu przemysłowego i laboratoryjnego oraz prowadzeniem badań i analizą produktów rolniczych. Od pierwszych dni działalności stawiamy na uprawy w systemie rolnictwa zrównoważonego, opartego na zbliżonym do naturalnego, wykorzystaniu zasobów Matki Ziemi. Produkty konopne, które oferujemy, są w 100% organiczne, wegańskie, pozbawione pestycydów, sztucznych barwników i glutenu. Nad utrzymaniem ich najwyższej jakości czuwa doświadczony zespół ekspertów.

Misją ToPlanty jest popularyzowanie produktów konopnych. Dążymy do tego, by były one bardziej powszechne w życiu codziennym ludzi. Jak chcemy to osiągnąć? Po pierwsze nieustannie ulepszamy i optymalizujemy proces produkcji, dzięki czemu możemy obniżać ceny produktów, które tym samym stają się osiągalne dla większej ilości klientów. Po drugie działamy na rzecz zwiększenia świadomości na tematy związane z konopią - pracujemy nad wydaniem serii książek o jej uprawie, przetwórstwie i właściwościach. Zapewniamy także szkolenia dla rolników rozpoczynających współpracę z nami. W krótkim czasie zdobywają oni praktyczną wiedzę i doświadczenie oraz stają się pasjonatami tej wyjątkowej rośliny. Zapraszamy do współpracy jak i do nawiązywania relacji w tematach wspólnych dla naszej i Twojej działalności.

PARĘ LICZB O NAS

Nasz zespół

Spółka to ludzie, a naszą spółkę tworzą osoby, które swój zawód wykonują z pasją i szacunkiem do roślin, ziemi i natury.

2017
ROK POWSTANIA
17
CZŁONKÓW ZESPOŁU
2
BIURA
39
WSPÓŁPRAC Z FIRMAMI
116
RÓŻNYCH PRODUKTÓW
2000
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Gleba, na której uprawiamy nasze konopie, jest wolna od metali ciężkich.

Nasze produkty są w 100% organiczne i pozbawione pestycydów czy barwników.

Nasze produkty są wegańskie i wolne od glutenu.

Prowadzimy ekologiczne uprawy w systemie rolnictwa zrównoważonego.

Doradzamy w kwestii ustalania dawek indywidualnych.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów.

KONTAKT

Współpraca

Jesteśmy w stałej współpracy z renomowanymi lekarzami, w razie konieczności
możemy ułatwić kontakt z danym specjalistą.

Jeśli chcesz zobaczyć cały proces, od sadzenia nasion do gotowego ekstraktu –
zapraszamy do nas! Odezwij się do nas, by ustalić szczegóły Twojej wizyty.

Jeśli chciałbyś podjąć z nami współpracę w charakterze przedstawiciela handlowego, klienta hurtowego lub detalicznego - zapraszamy do kontaktu!